Gadżety reklamowe jako nagroda w konkursie

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe

Współcześnie firmy z pewnością muszą poszukiwać różnorodnych sposobów na własną promocję. Nie za bardzo opłaca się kopiowanie tego co robią inni. Konkurencja na rynku jest tak potężna, że ludzie zwyczajnie są już znudzeni tymi reklamami, a w efekcie przynoszą one coraz mniejsze efekty. Kampania reklamowa musi być więc tworzona z odpowiednim pomyślunkiem, powinna być unikalna i jednocześnie interesująca. Tylko w ten sposób może nam przynieść sukces i odpowiednio rozreklamować nasza firmę. Przejdźmy jednak do konkretów, czyli chociażby w jaki sposób wykorzystać zwykły gadżet reklamowy do konkursu?Konkursy to taka forma promocji, którą bardzo wiele osób uwielbia. Dobrze zorganizowany konkurs daje możliwość zaangażowania się w wygranie nagrody. Powoduje pojawienie się emocji, chęci zdobycia nagrody za wszelką cenę, a to naturalnie może napędzać nam sprzedaż. Przestańmy jednak wiecznie tworzyć konkursy firmowe na zasadzie konieczności wymyślenia hasła reklamowego. Jaki to ma sens? 3/4 osób od razu rezygnuje z udziału w takim konkursie bo nikomu nie chce się tak kombinować. Zamów ciekawe gadżety reklamowe, wymyśl dobry konkurs i zacznij na poważnie promować swoją firmę.

Doskonałym konkursem jest na przykład zbieranie specjalnych kuponów z opakowań. Na co którymś opakowaniu może znaleźć się specjalny kod, który daje możliwość odebrania małej nagrody pocieszenia. Nagrodą tą mogą być właśnie gadżety reklamowe. Powinna to być jednak rzecz w miarę funkcjonalna i porządna, aby zachęciła ludzi do dalszego brania udziału w loterii. Świetne są także konkursy sprawdzające wiedzę na temat naszej firmy. Ludzie muszą poszukiwać informacji, więcej się o nas dowiedzieć i tym samym nasze popularność rośnie.

Naturalnie gadżety reklamowe zawsze powinny być nagrodami pocieszenia w takich konkursach. Im więcej tych nagród zorganizujemy tym lepiej bo więcej ludzi się zainteresuje konkursem. Aby jednak wzbudzić porządne zainteresowanie nagrody główne muszą być tutaj już dużo wyższej jakości. Nie można oszczędzać na dobrych nagrodach. Jak nie masz pomysłu na nagrodę to zawsze może być to gotówka. Często pieniężna nagroda nawet bardziej zachęca do wzięcia udziału w konkursie.

Tagi: , , ,